کسب معاش کردن امنیت اسلامی همکاری تروریستی

کسب معاش کردن: امنیت اسلامی همکاری تروریستی سیستان و بلوچستان گروهک های تروریستی سربازان گمنام امام زمان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اعلام تاریخ پخش فیلم تازه فرهادی در اسپانیا

«همه می‌دانند» بروزترین ساخته اصغر فرهادی از آخرهای تابستان در سینماهای کشور اسپانیا به روی پرده می‌رود. 

اعلام تاریخ پخش فیلم تازه فرهادی در اسپانیا

اعلام تاریخ پخش فیلم تازه فرهادی در اسپانیا

عبارات مهم : تاریخ

«همه می دانند» بروزترین ساخته اصغر فرهادی از آخرهای تابستان در سینماهای کشور اسپانیا به روی پرده می رود.

به گزارش ایسنا، فیلم «همه می دانند» که در تاریخ ۸ می (۱۸ اردربهشت) به عنوان فیلم افتتاحیه هفتادویکمین جشنواره فیلم کن نخستین نمایش جهانی خود را تجربه می کند، قرار است از تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ اردیبهشت) نیز در سینماهای کشور اسپانیا اکران عمومی خود را شروع کند.

با توجه به این که این فیلم اسپانیولی زبان هست، کشور اسپانیا یکی از مهمترین بازارهای اکرانی فیلم فرهادی محسوب می شود. «همه می دانند» دومین فیلم اسپانیایی زبان تاریخ جشنواره کن است که به عنوان فیلم افتتاحیه گزینش می شود.

اعلام تاریخ پخش فیلم تازه فرهادی در اسپانیا

طبق اعلام پیشین، «همه می دانند» از تاریخ ۹ می و یک روز بعد از افتتاحیه جشنواره کن در سینماهای فرانسه اکران خود را شروع می کند و از تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) نیز در سینماهای آرژانتین به روی پرده می رود.

در خلاصه داستان فیلم «همه می دانند» آمده است:« کارولینا جهت دیدار با خانواده اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی گردد. در این سفر که آینده نگری می شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره ای به وقوع می پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می گذارد.»

«همه می‌دانند» بروزترین ساخته اصغر فرهادی از آخرهای تابستان در سینماهای کشور اسپانیا به روی پرده می‌رود. 

در فیلم «همه می دانند» که فیلمبرداری آن آخرهای ماه نوامبر سال گذشته میلادی در مادرید به آخر رسید، علاوه بر «پنه لوپه کروز»، «خاویر باردم» بازیگر مطرح اسپانیایی و «ریکاردو دارین» بازیگر آرژانتینی «ادوارد فرناندز«، »باربارا لنی»، «الویرا مینگز»، «ایما کوئستا»، «روژه کاسا مایور» و «رامون باره آ» از دیگر بازیگران مهم هشتمین فیلم بلند فرهادی هستند.

«خوزه لوییس آلکاینه» ۷۸ ساله، مدیر فیلمبرداری این فیلم هست. علاوه بر خود اصغر فرهادی، شرکت های Memento Films از فرانسه، Morena Film از اسپانیا و Luky Red از ایتالیا تهیه کنندگی یکسان این فیلم را بر عهده دارند.

مدیریت هنری فیلم بر عهده «کلارا نوتاری» و طراح لباس نیز «سونیا گرانده» هست. هایده صفی یاری تدوین گر و «دانیل فونترودونا» مدیر صدابرداری فیلم هستند.

اعلام تاریخ پخش فیلم تازه فرهادی در اسپانیا

واژه های کلیدی: تاریخ | اسپانیا | اسپانیا | جشنواره | اصغر فرهادی | جشنواره فیلم | سینماهای کشور | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs