کسب معاش کردن امنیت اسلامی همکاری تروریستی

کسب معاش کردن: امنیت اسلامی همکاری تروریستی سیستان و بلوچستان گروهک های تروریستی سربازان گمنام امام زمان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فعلا به تیم ملی فکر نمی‌کنم/ پروانه کار در انگلیس نداشتم ، حقیقی

دروازه‌بان ایرانی حاضر در لیگ سوئد گفت که این روزها به تیم ملی کشور عزیزمان ایران فکر نمی‌کند. او تاکید کرد که تمرکزش بر روی تیم باشگاهی‌اش است.

فعلا به تیم ملی فکر نمی‌کنم/ پروانه کار در انگلیس نداشتم ، حقیقی

حقیقی: فعلا به تیم ملی فکر نمی کنم/ پروانه کار در انگلیس نداشتم

عبارات مهم : ایران

دروازه بان ایرانی حاضر در لیگ سوئد گفت که این روزها به تیم ملی کشور عزیزمان ایران فکر نمی کند. او تاکید کرد که تمرکزش بر روی تیم باشگاهی اش است.

به گزارش ایسنا، علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی برزیل بعد از آنکه مقطعی را در لیگ پرتغال سپری کرد، به لیگ سوئد رفت تا در عضویت تیم AFC قرار گیرد. این دروازه بان ایرانی راجع به حضور در این تیم، گفت: جهت من حضور در AFC خوب است ولی متاسفانه ما شروع بدی داشتیم و این هفته برابر کالمار شکست خوردیم در حالی که تیم بهتری بودیم.

فعلا به تیم ملی فکر نمی‌کنم/ پروانه کار در انگلیس نداشتم ، حقیقی

البته ما چند بازیکن جوان در ترکیب خودمان داریم همانطور که شما می توانید ببینید خیلی از بازیکنان ما تجربه زیادی نداشتند و جهت بار نخست بود که پیراهن تیم را به تن می کردند.

او در صحبت های خود راجع به اینکه آیا به انگلیس نرفت، گفت: متاسفانه من پروانه کار نداشتم و نتوانستم در تیم پورتوواله بازی کنم، البته آستون ویلا هم جهت جذب من میل به داشت و به همین علت با آنها هم قرارداد امضا نکردم. در لیگ سوئد چند پیشنهاد به من رسیده بود و من از وقت استفاده کردم و به اینجا آمدم و فعلا هم به حضور در اینجا فکر می کنم تا ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

دروازه‌بان ایرانی حاضر در لیگ سوئد گفت که این روزها به تیم ملی کشور عزیزمان ایران فکر نمی‌کند. او تاکید کرد که تمرکزش بر روی تیم باشگاهی‌اش است.

حقیقی در پاسخ به این پرسش که آیا از تیم ملی با او کسی تماس گرفته است یا خیر؟ گفت: من فعلا دوست ندارم راجع به تیم ملی صحبت کنم و به آن فکر نمی کنم، ولی تمام تمرکز من روی تیم باشگاهی ام است.

وی تاکید کرد: امیدوارم که اینجا ایرانی ها من را حمایت کنند. زمانی که همراه تیم ملی کشور عزیزمان ایران در سوئد بازی کردیم چنین حمایتی را حس کردیم و بار دیگر دوست دارم چنین حمایتی را از سوی ایرانی های حاضر در سوئد حس کنم. من امیدوارم بتوانم که با عملکرد خودم آنها را در اینجا خوشحال کنم.

واژه های کلیدی: ایران | انگلیس | ایرانی | پروانه | دروازه بان | علیرضا حقیقی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs